Goma

Shitet nga: Muhamet 29 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat e importuara nga gjermania
Qmim i Volitshem
049403134
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim