Goma

Shitet nga: Goma 03 Dhj 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 gomat sava 185 65 15 te dimrit jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim