Goma

Shitet nga: Kemajl 31 Dhj 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan 4 goma me bandash jan te rej 14 sdhe jan 4 fellne 15 per opell te ardha nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim