Goma

Shitet nga: Mahmut 06 Mar 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 205/R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim