Goma

Shitet nga: berat 19 Mar 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma 245/35 zr 19 dhe 255/35 zr 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim