Goma

Shitet nga: Arsim 20 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per vetura 4 cop 15'she , dimenzionet 195 x 65x15. Cmimi 90 euro
Dhe po ashtu goma 4 cop 16'she , dimenzionet 205 x 55 x 16. Cmimi 90 euro
Gomat jan te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim