Goma

Shitet nga: Goma 23 Mar 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 17she dhe 18she jon qifte
Po ashtu shes edhe 16she dhe 15she
049553533 viber +37745360350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim