Gomat 185/55 R15 82T me bandasha

Shitet nga: Egzon Sadiku 24 Tet 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat per Opel 185/55 R15 82T me gjendje te mir pa gervishje dhe shum pak te perdorura, gomat nuk jon te hongta(hargjuara) jash shum te mira, gomat jan me bandasha me 4 shtrafa.
QMIMI:180euro i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim