Gomat pa bandasha 195 65 15

Shitet nga: Astrit 17 Nën 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jon te perdorura po jon te mira jon per dimer te njojta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim