Gumë ne gjendje te mire

Shitet nga: Islam 24 Tet 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gumë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim