Guma 12.00- 24

Shitet nga: Menda 09 Pri 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Urgjent 40 euro shitet fort e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim