Guma 14.00- R-20. 40 euro

Shitet nga: Menda 23 Maj 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemmi goma 14.00-20 kushtojn 40 euro copa gumat jan fort te mira. Si dhe kemi 16.00-20 te gjitha gumat jon fort te mira pres blers serioz 045910568 si dhe 045825327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim