Guma 14she

Shitet nga: goma 14 27 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes guma 14she bandashat i bajn audis dhe fordit me 4 shtrafaa gumat jan te mira siq po shihet edhe n foto m+s 175/65r14 pirelli jon 4 copa t 4 tertat me bandasha 75 euro ndrrim i mundshum me diqka qe m konvenon psh muzik per kerr ose diqka tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim