Guma 15 she me C 195. 70. 15C 2 copa

Shitet nga: Labi 29 Pri 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   55 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes guma 15 me C jan te mira nuk jan te gushafta
Jan 2 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim