Guma 17 R

Shitet nga: Fitim 15 Pri 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat shum ne gjendje te mir shum shum pak te perdorura jon --- 235/55/17R (M~S)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim