Guma 195 65 15

Shitet nga: Habib 09 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat e veres te perdorura pak jo shum me profil 195 65 15 te kater gumat jon te njejta dhe mundsi ndrrimi Per ma shum kontalto edhe ne wiber +38649555045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim