Guma 205/55/ R 16 M+S CONTINENTAL

Shitet nga: Behar 01 Maj 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 EUR   49 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te perdorne nje vit, jan te mira shum i kam pas ne kerr po kerrin e kam shit e kto i kam ndal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim