Guma 24-20.5

Shitet nga: Menda 09 Pri 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet guma shum lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim