Guma 550-60 /22.5. 50 euro

Shitet nga: Menda 23 Maj 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat shum mira me qmim tlir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim