Guma me fellne

Shitet nga: Sefer 23 Sht 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 me gjith guma 195 65 15c fellne ju bin kerrev fave jon kan te njitura ne golf 4 tash jon ne mercedes e tje.Mund te kontaktoni edhe ne viber 044619262
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim