Guma te mira

Shitet nga: Menda 23 Maj 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesum te gjith lojet egumave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim