Guma te veres 16

Shitet nga: Islam 20 Pri 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma te veres 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim