Guma te veres

Shitet nga: Islam 23 Mar 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim