Guma te veres16

Shitet nga: Islam 23 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma te veres 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim