Guma veres 16

Shitet nga: Islam 25 Mar 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma vere 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim