Guma veres 16

Shitet nga: Islam 28 Mar 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma te veres 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim