Gurtne Per Mercedes A-class

Shitet nga: niku 13 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Gurtne Te Reja Per Mercedes A-Class
Te Ardhur Nga Gjermania
Mund Te Kontaktoni edhe Ne Viber :
+38649205441
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim