Monterk per guma ne gjendje te mir

Shitet nga: abiti 13 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
osht ne gjendje pune ne rregull si ne foto shitet ne qmim te volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim