Ndrroj fellne me nje par bandasha per golf 3

Shitet nga: Albert 14 Mar 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ndrroj fellnet 15she ne foto me bandsha orginall te gollfit 3 me goma te mira nese jan fellnet jan shum te mira nuk gjujn as sen me sheje te volksvagen i kan edhe pllastikat me guma mesatare fellnet jan te ngjitura ne kerr interesuarit le te lajmerohen ne viber
+37744587216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim