Per golf 4

Shitet nga: Labi 28 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres me bandazh te reja 195/65R15 per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim