Rrota me gjith fellga

Shitet nga: Negjmedin 20 Mar 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes rrotat me fellga , Jan ne gjendje te rregullta
Jan te perdorura shum pak , te interesuarit munden te therrasin ne tel. 044 384-272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim