Rrotkapnet per VW Golf 6 Origjinal,15 Coll

Shitet nga: Blerim 13 Tet 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   45 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Rrotkapnet per Wolkswagen Golf 6 jane origjinale me vule te wolksfagen, jane 15 she, coll 15

Rrotkapnet jane origjinale, jane te rujtme shume me perjashtim njera qe eshte pak e demtuar, sic shihet edhe ne fotot.

Rrotkapnet, bejne edhe per vetura tjera, si p.sh Golf 4, 5, Passat, Bora, etj.

Por, kto jane te dedikume ma shume per Gollf 6, jane fabrikisht per Golf 6, po bajn edhe vetura tjeta te tipit Wolksfagen etj!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim