SHESUM FELLNE BANDASHA DHE GOMA PER DIMER

Shitet nga: Mentori 03 Pri 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHESUM FELLNE PER QFARDO KERRI
Goma
045 522 282
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim