SHITEN FELLNET PER QFARDO KERRI

Shitet nga: Mentor 03 Pri 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNE DHE GOMA DHE BANDASHA
045 522 282
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim