SHITEN GUMAT PIRELLI

Shitet nga: Endrit 01 Qer 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   160 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat Firma Pirelli origjinale NR. 225/45/17 M+S dimrin e kalum jon te perdorura veq gumat jon treja siq po shihen edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim