Santamonika

Shitet nga: Labi 26 Shk 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne santamonika 17coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim