Shes 2goma 100

Shitet nga: Albion 10 Shk 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim