Shes 4 guma 15. Per dimen.

Shitet nga: Arsim 17 Dhj 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jon continental. Super te mira. Qmimi 140 eu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim