Shes Fellne per Mercedes 16Coll me goma

Shitet nga: Ekrem 04 Dhj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   280 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per Mercedes 16coll me goma
per E-klas thujese t reja
+38649111306 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim