Shes Goma tê vesrês me Fellne Golf4 goma têr reja

Shitet nga: Xxxx 10 Shk 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e verês me fellne 15 coll gomat jan 2 muj tê pêrdorura jon me flet garancionit kan garancion edhe 1 vit e gjysmêm gomat boj ndrrim me fellne tê pasatit 16 coll info 049/444/864
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim