Shes bandash per Land Rover

Shitet nga: Xxxxxxx 02 Jan 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   95 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash R16 per Land Rover ose per gjipa tjer bojn edhe per ram traktorit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim