Shes dy goma 215 65 16

Shitet nga: Hysi 01 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
215 65 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim