Shes fellne me goma

Shitet nga: Valdet 10 Nën 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma te veres per volvo gumat jane ne gjendje te mir po ashtu fellnet e ruajtne per ma shum lajmroni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim