Shes fellnet 16 she

Shitet nga: Fitimi 18 Dhj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te mir shsiq shihen edhe ne foto me guma te mira m+S qmimi 200 euro me guma me fellne komplet per mercedes wolsfagen etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim