Shes goma me fellne per golf 4

Shitet nga: Ramadan 09 Gsh 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me fellne te reja per dimer195/65r15 Mishelin gjermon dhe 4federra dhe 4amartzera per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim