Shes urgjent 4 goma 15'she me gjithe fellne

Shitet nga: artani 23 Gsh 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes urgjent 4 goma 15'she me gjithe fellne, gomat jane te veres me nga 4 shrafa.
Per ma shume shih ne foto, jane fotot origjinale.
Per ma shume info ne keta nr:
+386 49 894 519 (edhe viber)
+377 44 333 082 (edhe viber).

Cmimi 180Euro - i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim