Shes4 fellne me goma te reja

Shitet nga: Ramadan 09 Gsh 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per golf 4 195/65r15 te reja mishelin pa perdor edhe shes amartizer 4copa per golf 4edhe edhe kater federra te ri ne paket te gjitha prodhim gjermon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim