Shiten Fellne 21 Coll Original BMW X6-X5

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne LALI 14 Mar 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 21 Coll Original BMW X6-X5 me Goma Dunlop

Viber +37744 52 52 66
Facebok Auto Fellne LALI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim