Shiten Gomat 195/65/15

Shitet nga: Goma 06 Mar 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat 195/65/15 te perdorura dhe ne gjendje te mire te interesuarit le te lajmerohen ne numrin e telefonit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim