Shiten Gomat

Shitet nga: Faton 22 Shk 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Gomat e Verës, MICHELIN 205/55 R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim